про автора

Маруся Манько

 

«Королева медовиків та ідеальних розрізів» – саме так звати Марусю передплатники Instagram.

про автора

Маруся Манько

 

З ранніх років захоплювалася випічкою, збираючи тортики для домашніх свят, але серйозно про професію кондитера ніколи не замислювалася. Здобувши диплом ландшафтного дизайнера, кілька років навчалася в аспірантурі, але невдовзі зрозуміла, що творча натура не витримує тривалого сидіння за комп’ютером та кулінарні експерименти на кухні відновилися з небувалим розмахом.
 
Згодом з’явилися перші замовлення від знайомих та сусідів. Понад два роки роботи домашнім кондитером були захоплюючими і стомлюючими одночасно — поряд з азартом випробувати всілякі техніки декорування жахливо вимотувала необхідність утримуватися від непереборного бажання щоразу експериментувати з рецептами.
 
Навесні 2019 року отримала перше запрошення провести живі майстер класи з класичних десертів у Дубаї. Влітку того ж року повторно відвідала спекотне місто з дводенним майстер-класом з медовиків, яке скористалося великою популярністю. Далі були численні класи у Тегерані, Куала-Лумпурі, Одесі, Києві, Дар-ес-Саламі, Ташкенті та інших містах.
 
За три роки практично безперервних кондитерських експериментів розробила кілька десятків рецептур приготування зефіру, а також створила понад 35 медових тортів та 30 чізкейків з різними текстурами та смаками. Всі рецепти досі мають величезний попит серед домашніх кондитерів, професійних кондитерських і не тільки.
 
З осені 2019 року було успішно запущено п’ять онлайн курсів з медовиків, класичних десертів та чізкейків, які пройшли понад 5000 студентів з усього світу. Маруся дуже талановитий і терплячий викладач, який завжди дає своїм студентам набагато більше, ніж просто хороші рецептури. Усі курси зібрали 100% позитивних відгуків.
 
У кондитерському середовищі вже давно відомо, що будь-який рецепт авторства Марусі — незаперечний знак вивіреного до грама якості, неймовірної краси розрізу та ідеально збалансованого смаку.